Gizlilik Politikası

NeKazanır.com Gizlilik Beyanı

Sitemizdeki kullanıcılara ait yazılar ve içerikler ve bilgilerin korunması çok önemli bir konudur. Gizlilik beyanı olarak NeKazanır.com sitemize girdiğinizde bütün kullanıcı ve ziyaretçilerinin tüm bilgilerinin gizliliği hakkında beyanları içermekte.

Kişisel Bilgileriniz Hakkında

İsim, soy isim mail adresiniz vede mail adresiniz gibi size ait bilgileri, haber üyeliği firma üyeliği gibi bilgileri ziyaret esnasında NeKazanır.com kesinlikle toplamamaktadır.

Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Size ait olan kişisel bilgileriniz, bir tek NeKazanır.com kullanabilme amacında yada NeKazanır.com ile iletişime geçtiğinizde kullanılmaktadır. Bunun haricinde kesinlikle kullanılmamaktadır. TC yasalarında mecbur bırakılacak durumlar hariç , kişisel vede 3. şahıslar olarak izniniz olmadan kesinlikle paylaşılamaz.

Düzenleme Özgürlüğü

NeKazanır.com’a verdiğiniz kişisel olan bilgilerinizin kontrolü ve düzenlemesi size aittir. İstediğiniz zamanlarda bilgilerinizi düzenleyebilir, bülten üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal etmek sizin elinizde.  Gizlilik Politikası Bu konularla alakalı tüm isteklerinizi iletisim@nekazanir.com adresine mail atabilirsiniz.

Kişisel Olmayan Bilgiler

NeKazanır.com sitemizi gezdiğinizde sizlere daha iyi hizmet vermek için size ait olmayan bilgileriniz (kullandığınız internet tarayıcısı, sitelerin içinde ortalama gezdiğiniz zaman, ziyaret sayıları, görüntülediğiniz sayfa sayıları) sisteme otomatik olarak kaydedilir ve bu bilgilerle başka bir işlem kesinlikle yapılmaz. 3. şahıslara kesinlikle paylaşılamaz